MaxiCep.Com Mobil Teknolojinin Adresi

2004 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük mobil portalı www.maxicep.com sitesi “Türkiye’nin en iyi mobil portalı” sloganı ile büyümeye devam ediyor. MaxiCep, iki buçuk milyon civarında kayıtlı üyeye sahip. Ayrıca 30’a yakın portal kategorisi ve 300’e yakın forum kategorisinde 600 binden fazla konu içeriğine de sahip. Böylelikle MaxiCep seçkin konu içerikleri ile kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmayı vaad eden bir site.

Site içeriğinde başta mobil telefonlar olmak üzere, mobil diğer teknolojiler ve diğer teknoloji ürünleri ile alakalı olarak hemen hemen her konuda kaliteli içerik bulabilirsiniz. Blim teknoloji kategorisinde günümüzdeki gelişen teknolojiler ve bilim haberleri takip edebilir, PC donanım bölümünde bilgisayar donanımları ile alakalı olarak gelişen yeni teknolojileri takip edebilir ve fikir edinebilirsiniz. Ayrıca yazılım bölümünde gelişen yeni yazılımlar, var olan yazılımların yeni sürümleri hakkında haberler alabilirsiniz. Tabi birde PC oyun kategorisi var. En son oyunları, oyunlar ile ilgili haberleri ve gelecek yeni çıkacak olan oyunlarla ilgili detay bilgilerini bu kategoride bulabilirsiniz. Büyük kurumsal şirketlerden haberleri de platform üzerinde takip edebilirsiniz.

Sadece yeni haberler değil aynı zamanda ürünlerin incelemeleri de MaxiCep platformu üzerinde mevcut. Bu platform üzerinde yer alan ürün incelemeleri ile almak istediğiniz ürün hakkında detay bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin resmi tanıtım videoları, resmi haber videoları ve teknolojik ürünlere ilişkin ürün fotoğraflarını, görsellerini de buradan takip edebilirsiniz.

Her gün ortalama 250 bin ziyaretçisi bulunanMaxiCep.com sitesini en önemli kılan özelliklerden birisi de telefon modellerine göre yer alan orijinal zil seslerini ve mesaj seslerini de bulabiliyor olmanız. Her türlü telefon markası ve modelini kapsayacak şekilde ürünlerin orijinal zil seslerini, orijinal mesaj seslerini elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayrıca farklı uygulamalara ait olan sesleri de elde edebiliyorsunuz. Yani kullanmış olduğunuz bir android bir ios işletim sistemi uygulamasının uyarı seslerini site üzerinden indirebilirsiniz. Böylelikle ilgili uygulamanın seslerini kendi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Siz de eğer benim gibi mobil telefon meraklısı iseniz son derece iyi paylaşımların bulunduğu MaxiCep.com sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

Kaynak:  http://www.maxicep.com/forum/kategori/orjinal-zil-ve-mesaj-sesleri.628/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.