İPHONE 6S AKILLI TELEFON

İPHONE 6S AKILLI TELEFON
Gelişen teknoloji sayesinde hayatımızda da büyük değişimler sağlayacak olan birbirinden farklı akıllı telefon markaları arasında Apple tarafından üretilen İPhone 6s fiyatları ve özellikleri ile piyasada büyük bir yere sahiptir. İlk olarak Apple tarafından 2007 yılında üretilen İPhone günümüzde akıllı telefon markaları arasında piyasada ilk sırada yer almaktadır. Geliştirilmiş özellikleri ve üstün performansı ile dikkatleri üstüne çeken İPhone 6s mükemmel kamerası ile de kullananları kendine hayran bırakıyor.
Bir akıllı telefonda sahip olabileceğiniz her şeye kolayca ulaşma imkânı sağlarken aynı zaman da İPhone 6s fiyatları ve şık tasarımı ile de kullanıcıları etkisi altına alıyor. İPhone 6s özellikleri arasında 16 GB dahili hafızası, İOS 8 işletim sistemi, A9 çip, 8 MP iSight kamera, 1080 piksel HD video kaydı ve Touch ID parmak izi okuyucusu bulunmaktadır. Geliştirilmiş özellikleri, 6, 9 mm inceliğe sahip şık tasarımı ve renk seçenekleri ile üstün performansa sahip olabileceğiniz bir akıllı telefondur.

iphone-6s
Diğer İPhone modellerine kıyasla 6s her yönüyle mükemmel olmasıyla birlikte büyük olmasına rağmen üstün incelikte bir akıllı telefondur. Görünümü ile oldukça beğenilen bir akıllı telefon olan İPhone 6s özellikleri ile de harika bir fotoğraf deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İPhone 6s akıllı telefonu fiyatlarına, özelliklerine ve tasarımına kolayca http://www.bizdeuygun.com/iphone6.html sitesini ziyaret ederek uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Güzel anlatım için teşekkür ederim.
    A9 çip olmalıydı sanırım.

  2. Haklısınız, düzeltiyorum. Teşekkür ederim yorumunuz ve bilgilendirmeniz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.