Araç Takip Sistemi ile Rotalarınız Güvencede

Araç Takip Sistemi ile Rotalarınız Güvencede

Filo denetimi sisteminde araç takip sistemi güçlü bir uygulamadır. Filonuzun işletme giderleri azalır ve personelinizin 7/24 saat denetlenmesi sonucunda hizmet ve kalitesini artırır. Araç takiplerinde araç takip cihazı, aracın güncel koordinatlarını GPRS bağlantısıyla araç takip sunucularına yollar. Araç hareketleri belirli sinyaller ile kayıt altına alınır. Algılayıcılar bu yöntemle araçlar hakkında düzenli bilgi takibi yapar.

Araç Takip Sistemi ile Araçların Güvenli Kontrolü

Araçları takip sonucunda tüm bilgiler kaydedilir. Kaydedilen bütün bilgiler istenilen işleme göre ham haliyle de listelenebilir ya da özel algoritmalar sonucunda ham verilerden anlamlı bilgiler çıkarılır ve raporlanır. Araç takip sistemi her gün güncel raporları da sağlar. Gerçek zamanlı denetleme işlemlerinde iyi bir uygulamadır. İlgili olan kişilere e-posta ya da SMS yolu ile de bilgilendirme yapılır.

 

piranha

Araç Takip Sistemi Yararları

Araç Takip sistemleri özelliklerinin yanı sıra birçok katma değeri de getirir. Yakıt tasarrufu sağlar. Lastik ömrü süresi artar. Denetimler sonucunda kaza riskleri en aza iner. Çalınma durumlarına karşı önlem oluşturur. Sigorta bedellerinde indirimlerden yararlanılır. Denetleme sonucunda iş disiplini artar. Hizmet kalitesi artar ve taşıma süreleri azalacağı için üretim süreci uzar. Aracın çalınması durumunda kısa sürede aracın bulunması kolaylaşır. Trafik kuralları ihlalinin önüne geçilir. Sürücülerin sürüş kaliteleri artar.

Piranha sizlere araç takip sistemi kalitesini her zaman güvenli işlemlerle sunar. Araçların takibi işlemi ile http://piranha.com.tr/arac-takip/ güvenli sürüşleri işlerinizde bulacak ve kaliteli iş planları yapacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.