Balayı Görmek İstediğiniz Yerler için Bir Fırsattır!

Balayı Görmek İstediğiniz Yerler için Bir Fırsattır!

Hayatınızda şimdiye kadar gitmek için can attığınız, fakat fırsat veya imkan bulamadığınız  ülkeler veya şehirler mutlaka vardır. Belki Bodrum, Antalya belki İtalya, Fransa ya da Hindistan…Bir kaç gün ayırabileceğiniz balayı tatilinizi hayalinizdeki bir yerde geçirmek, bir daha ele geçmez bir fırsat olabilir.

Balayı için Öneriler

Kısa zamanda daha çok yer görmek için balayı turları yeni evli çiftlere özellikle önerilir. Biraz yorucu olsa da çok aktif bir deneyim yaşayarak pek çok güzelliği görme şansınız olur. Üsküp, Prag, Dubrovnik-Budva, İtalya-Napoli, Kapadokya ya da Yunan Adaları turları ideal ve popüler  seçimler arasında! Afrika, Maldivler, Bali Adası, Uzak Doğu turları da farklı ve ilginç alternatifler. Yalnız iyi ve dikkatli bir hazırlık gerektiriyor.

balayi

Tabiata doyumsuz bir çiftseniz Karadeniz yayla turları, Ayder-Batum turu, Kuşadası- Pamukkale ya da Kaz Dağları doğayla (ve tabii ki eşinizle) baş başa, sakin, dingin bir balayı geçirebileceğiniz eşsiz yurt içi hedeflerinden. Özellikle ilkbahar çiftleri iseniz bol oksijenli dağlarda, pek çok keşif yapma şansını yakalayabilirsiniz. Nereye, nasıl, ne şartlarla gideriz? diye düşünüyorsanız http://dugunmevsimi.com/balayi sayfası size yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.