BAYAN ÇİZME MODELLERİ

BAYAN ÇİZME MODELLERİ

            Kış aylarında kışlık kıyafetlerle yazlık kıyafetler yer değiştirir. Bu soğuk havalardan koruanabilmek için daha sıkı giyinmek gereklidir. Ayakkabı seçimlerinde de çizme ya da bot seçenekleri tercih edilmektedir. Yaşadığınız alan çok soğuk bir yer ise daha dize kadar olan bayan çizme modelleritercih edebilirsiniz. Dizlere kadar çıkan boyutlarda düz tabanlar beğenilmekte, ancak şık bayanlar topuklu modellerden vazgeçmemektedir.

Sade tasarımlarda düz taban siyah çizmelerin yanı sıra dolgu topuklu ya da klasik topuklu modeller de bulunmaktadır. Kadife tarz dolgu topuklarda dolgu kısmı ve bilek kısmında kullanılan kemer ayrıntısının yanında çizmenin en üst kısmında kürkte tercih edilebiliyor. Ve oldukça şık kullanımlar oluşturuluyor. Düz taban modellerde estetik açıdan şık modeller olabiliyor. Siyah botlar üzerinde metal detaylar bulunmaktadır. Taba renk tonu da ayak kısmında siyalaştırılan tarzı ile modern seçimler arasında yer alabiliyor. Fiyat açısından genel itibari ile çizme modelleriiçerisinde hemen hemen aynı aralıklar bulunmaktadır.

inci-çizme-modelleri

Farklı deri malzemeleri tercih edildiğinde fiyat aralıkları da değişebilecektir. Bu alanda http://www.incideri.com/kadin-cizme-modelleri adresi üzerinde kategoriyi inceleyebilir ve çok ekonomik fiyat aralıklarında kaliteli tercihler yapabilirsiniz. Vizon ve siyah renk aralıklarında yer alan çizme modellerinde kullanılan süet derilerde şık seçimler olabiliyor. İçten kullanılan dolgu topuklarda kullanışlı olurken, düz taban modellerin bilek kısımlarında kullanılan geniş kemer şeklindeki detaylarda modellere modern ve özgün bir hava katmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.