BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ

BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ

Bayanlar için özellikle de yaz aylarında tüyleri oldukça rahatsız edici bir durum olmaktadır. B durumdan kesin olarak kurtulmak için birbirinden farklı yöntemler denense de kimi zaman bunlar yeterli olamamaktadır. Ağda, tüy sarartıcı ve dökücü kremler makine derken alınan olumsuz sonuçlar karşısında denenen Philips Lumea bayanların imdadına yetişmektedir. Birbirinden farklı beş ışık enerjisine sahip olan makine farklı cilt ve tüy renklerinde nazik ve etkili uygulamalar sağlamaktadır.

philips_lumea

Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan Philips Lumea yalnızca birkaç uygulama sonrasında tüylerden kurtulmuş ipek gibi pürüzsüz cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Kablosuz oluşu sayesinde dilediğiniz yerde cihazı kullanabilmektesiniz. Kullanmaya başlamadan önce dikkat edilecek önemli şey cildinize uygun olup olmadığına bakmanızdır. Hiçbir şekilde acı vermeyen bu özel teknoloji harikası cihaz ne yazık ki bir takım cilt alerjileri bulunan bayanlar tarafından kullanılamamaktadır. Uygulamanın istenilen sonuçları vermesi için makinayı uygulamadan önce bölgenin tüylerden tamamen arındırılmış olması gerekmektedir. Sonrasında sahip olunan cilt tonuna uygun olan doğru ışık yoğunluğu seçildikten sonra işleme başlanılmaktadır.

Uygulamaların süreleri de makinanın kullanılacağı bölgelere göre değişmekte olup, uygulama sonrasında doğru seçilmiş olan ışık yoğunluğu sayesinde cilt üzerinde hiçbir kızarıklık ve kabarma gibi olumsuzluklarda yaşanmamaktadır. Şimdilerde bayanlar tarafından fazlaca talep görmekte olan Philips Lumeayı araştırarak tüm özelliklerini öğrenmek ve uygun fiyatlara alabilmek için http://www.bilio.com/epilator-epilasyon-aleti-c3185/philips/lumea-precision-ipl-sc2006-11-p203996755/ adresi sizlere yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.