Bluzları Kombinleme İpuçları

Bluzları Kombinleme İpuçları

Pek çok kadın bluz tipi kıyafetlerini kombinlemekte zorluk çekmektedir. Bu anlayış ile yola çıkarak siz değerli okurlarımıza bu yazımızda bu tip kıyafetleri kombinleme konusunda bazı ipuçları sunacağız.

bluz_penye

Öncelikle tercih edeceğiniz kıyafetin rengine odaklanalım. Kırmızı mı? Siyah mı? Mavi mi? Bej mi? Ne renk? Renginizi belirledikten sonra size şu soruyu soracağız. Seçtiğiniz bu renk açık renk mi yoksa koyu renk mi? Açık renk diyenler için yazımıza buradan devam ediyoruz. Beyaz bir kumaş pantolonu açık renkli bu kıyafetlerinizin altına uyarlayabilirsiniz. Altınıza beyaz ya da beyaz tonlarında bir adet topuklu ayakkabı ya da seçtiğiniz kıyafetinizin renginin farklı tonlarında bir adet topuklu ayakkabı sizi gayet şık kılacaktır. Pantolon seçiminde dar kesim olmasına özen gösterin. Yırtmaçları olması şık bir hava katacaktır kombininize. Elinize, koyu tonlarında bir çanta alabilirsiniz, bir adet beyaz renkli kolyeyi boynunuza takabilirsiniz. Bu kombin gayet şık duracaktır, açık renkli bluz seçenler için.

Koyu renklere sahip bir bluz seçtiyseniz bunu kombinlemek için de koyu bir pantolon, tercihen kot seçebilirsiniz. Pantolonunuzu açık renkli kıyafette olduğu gibi dar kesim, slim vücudunuzu saran bir model olarak temin edin. Ayağınıza uzun sivri topuk, kırmızı gibi alacalı bir renk ile topuklu giyin. Bileğinize ayakkabınız ile aynı renkte bir bileklik takmanızı öneririz. Bu tarz kıyafetlerinizi http://www.fabrika-tr.com/bluz-penye-modelleri web sitemizden görebilir, size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.