Chip farkı ile Samsung Galaxy S5’i incelemek

Chip Dergisi Ürün İnceleme

Türkiye?nin en köklü bilgisayar ve iletişim dergilerinden chip dergisi bu kulvarda en iyi olması yanı sıra internette de çok iyi bir konumda. Chip dergisinin internet sayfası Türkiye?nin en iyi teknoloji portalı durumunda. Bu portalda biz son kullanıcılara yönelik bir çok teknolojik ürünün detaylı incelemesi hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Dizüstü bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri, tabletler, akıllı telefonlar, dijital fotoğraf kameraları ve akla gelebilecek her türlü elektronik cihaz ürün incelemelerini, teknik özelliklerini ve ürünlerle ilgili haberleri bu platformdan alabiliyoruz.

 

İncelemek istediğimiz ürünle ilgili olarak çeşitli görselleri de görebilmemiz mümkün, özellikle ürünlerin tanıtım videoları ve ürün fotoğrafları son kullanıcı olan biz tüketiciler için eşşiz bir bilgi kaynağı.

Chip farkı ile Samsung Galaxy S5’i incelemek

2014 yılının en merak edilen telefonu şüphesiz ki Galaxy S5. Teknik özellikleri ve tasarımı ile bir çok telefonun önünde yer alan Samsung Galaxy S5 Google Play Store?daki en güçlü uygulamaları da en iyi ve rahat bir şekilde çalıştırabiliyor. Telefonun boyutları 142x73x8.1 olup, 145 gram ağırlığında. Tasarımı Galaxy S4?e benzer özellikler taşıyor ancak daha estetik bir görünüme sahip. Arka kapakta tırtıklı yüzey kullanılmış ve 3 boyut etkisi cihazın kapağında gösterilmiş.

2014050811365696385

Samsung Galaxy S5 dış ortam şartlarına da yani yağmura, suya, toza ve kuma daha dayanıklı hale getirilmiş.  Dolayısı ile Samsung firması kullanıcılarına daha sağlam bir telefon sunuyor ve hatta firma telefonun denizin altında 1m ye kadar dayanacağını söylüyor. Böylece denizde ve havuzda olduğunuz zamanlarda her anınızı Samsung Galaxy S5 ile ölümsüz kılabiliyorsunuz. Ayrıca telefonunuz yaz kış güvende olmuş oluyor. Ayrıca akıllı telefonların en büyük problemlerinden birisi olan şarj problemi içinde ultra güç tasarrufu mevcut aynı zamanda Galaxy S4?e göre 200 miliamper daha fazla güce sahip.

Chip farkı ile Samsung Galaxy S5’i incelemek ve aynı zamanda Samsung Galaxy S5’in özelliklerine, teknik bilgilerine ve Samsung Galaxy S5 ile ilgili her türlü inceleme, haberlere, video ve görsellere ulaşmak istiyor iseniz aşağıdaki linki ziyaret etmenizde fayda var. Böylelikle telefon hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

http://www.chip.com.tr/ozel/samsung-galaxy-s5/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.