Diesel Saat Modelleri

Diesel Saat Modelleri

İtalyan bir şirket olan Diesel sadece saat üretmekle yetinmez buna ek olarak cüzdan, kemeri kartvizitlik gibi çeşitli ürünlerde üreten bir markadır. 1978 yılında ticaret hayatına atılan Renzo Rosso tarafından kurulan Diesel markası daha çok lüks giyim üzerine odaklanarak ürünler üretir. Ülkemizde ve dünyada toplamda 300 Diesel mağazası bulunurken 2 binden fazla da çalışanı bulunuyor.

Birçok ürün üretmesine karşılık daha çok saatleriyle ön plana çıkan markanın ürettiği saatler genellikle unısex formatındadır. Bu neden Diesel saat modelleri kadın ve erkek fark etmeksizin her insanın kullanabileceği şekilde özgün tasarımlara sahip. Genellikle geniş kadranı ve iri kordonlarıyla dikkat çeken marka gençlik enerjisini ve ruhunu en iyi yansıtan markalardan biri.

Büyük Kadranlı Diesel Saat Modelleri

Geniş kadranı sayesinde son yıllarda daha fazla dikkat çekmeye başlayan Diesel, ürettiği saatlerde kaliteli ürünler kullandığı için uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Diesel saat modelleri önemli bir kısmı mineralli cama sahiptir ve çizilmelere, darbelere karşı dayanıklıdır. Aynı şekilde deriden imal edilen kordonları da kopma ve yırtılma yapmaz. Sıra dışı tasarımlarıyla ön plana çıkan Diesel saatler dünya piyasasında ki en kaliteli markalardan biridir.

 

dieselSaat

 

Ülkemizde de Diesele saat modellerini http://www.saatpoint.com/diesel-saat adresinde bulabilirsiniz. Onlarca farklı renk ve modeldeki saatlerden dilediğinizi telefonla ya da online sipariş verebilirsiniz. Tamamen orijinal olan saatler 2 yıl boyunca garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.