Dijital dönüşümü Bizpoint ile yakalayın

Bildiğiniz üzere günümüz dünyasında sektörel anlamda kendini en iyi şekilde tanıtabilmenin yolu mutlaka internet üzerinde yer edinmekten geçiyor. Birkaç gün önce henüz kendimin çok yeni tanıştığı ve maalesef tanışmakta çok geç kaldığımı düşündüğüm BizPoint adlı siteden bahsetmek istiyorum. Arkadaşıma ait olan bir kafenin internet üzerinde tanıtımını ve indekslenmesini sağlamak için gerekli araştırmaları yaparken bulduğum denk geldiğim bir site BizPoint. Çok kolay bir şekilde siteye kaydolup firmanızı ekleyebiliyorsunuz. Firmamızın detay bilgilerini verip, müşteri kazanımı açısından sosyal medya bilgilerini de paylaşarak çok daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmemiz mümkün.

 

BizPoint veri tabanı çok geniş kapsamlı. Kobi, esnaf, sanatkâr gibi küçük ölçekli işletmelerden tutun, büyük işletmelere kadar tüm iş alemine kucak açan bir platform BizPoint. Sadece şirket sahibi olmanız gerekmiyor tabi siteye üye olabilmek için aynı zamanda bireysel kullanıcılar da faydalanabiliyor. Böylelikle birçok şirketin detaylarını inceleyebiliyor aynı zamanda bölgesel olarak arama ve tarama yapabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla iletişim halinde olabiliyorsunuz. Platform üzerinde aynı zamanda anlık mesajlaşma da mümkün. Web Chat üzerinden canlı olarak sohbet edebiliyor, özel görüşmelerin yanı sıra aynı zamanda grup sohbetleri de yapabiliyoruz. Böylelikle istediğimiz işyerinin yetkilisi ile o an iletişime WebChat üzerinden erişim sağlayabiliyoruz. İstediğimiz hizmete ilişkin olarak anında fiyat teklifi alabiliyor, detay bilgileri elde edebiliyoruz.

 

Platform üzerinde bireysel kullanıcı olarak tüm mekanları, işyerlerini, etkinlikleri ve hizmetleri arayabilme imkânı mevcut. Firmaların yapmış oldukları fırsatları, çevremizdeki ve aynı zamanda çevremizde olmayan yerlerdeki de indirimleri ve kuponları görebiliyoruz. Sadece bunlar değil tabi, aynı zamanda iş ilanları da görebiliyoruz.

 

Beğenmiş olduğumuz mekanları ve hizmetleri takip edip, onları tavsiye edebiliyoruz. Böylelikle arkadaşlarımıza, diğer kişilere de yardımcı olabiliyoruz.  Mekanlarda buluşma, organizasyon ayarlayabiliyoruz, üstelik bunun için karşı tarafa bir not bırakmamız ve onların bizi aramasını beklememiz bile yeterli.

 

Tabi BizPoint sadece son kullanıcıya hitap etmiyor, yazının başında da değindim. Benim bir işletmem var diyelim ve bu işletmem de güzel bir kafe-restoran. Bu kafe-restoranımda aynı zamanda çeşitli malzemelere ihtiyacım bulunuyor. BizPoint üzerinden işte tam da bu noktada istediğim, aradığım tedarikçilere erişebiliyorum.

Siz de ister son kullanıcı olun ister bir işletme sahibi olun mutlaka ama mutlaka Dijital dönüşümü Bizpoint ile yakalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.