Ekonomik Masa Örtüsü Fiyatları

Ekonomik Masa Örtüsü Fiyatları

Masa örtüleri evlerimizde en çok kullandığımız ev tekstili ürünlerinin başında gelir. Salon masa örtüleri, mutfak masaları için masa örtüsü çeşitleri, çalışma masası örtüleri, balkon masaları için örtüler hem bizlere kullanım kolaylığı sağlar hem de mekânlara şık bir görüntü verir. Ev tekstili ürünlerinin en beğenilen online alışveriş mağazası English Home masa örtüsü çeşitleriyle evlerinize şıklık katıyor. Ayrıca en uygun ve ekonomik masa örtüsü fiyatları da bu mağazada bulunuyor.

Burada evlerinizin dekorasyonuna ve kendi zevklerinize uygun masa örtüleri çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bordur masa örtüsü, örme masa örtüsü, dantelli masa örtüleri, ara biyeli masa örtüsü çeşitleri beğenilerinize uygun zengin seçenek oluşturuyor.

Her Bütçeye Uygun Masa Örtüsü Fiyatları

Mağazadaki masa örtüleri renk ve tasarımları kadar fiyatlarıyla da herkese hitap etmektedir. Herkes bütçesine uygun masa örtüsü bulabilir. Masa örtüsü fiyatları 15 liradan başlayıp 50 liraya kadar çıkabiliyor. Ama hangi fiyatta olursa olsun tüm modellerde kalite ön plandadır. Fiyatlar masa örtüsünün boyutlarına ve kullanılan kumaş çeşidine göre değişiyor.

masa-ortuleri

 

http://www.englishhome.com.tr/masa-ortuleri/ adresine girdiğinizde tüm masa örtüsü çeşitlerimizi de göreceksiniz. Ürünlerle ilgili malzeme ve renk bilgileri ürünlerin yanında yer almaktadır. Ayrıca yakın plan çekimlerle masa örtüsünün detaylarını da görebiliyorsunuz. Beğendiğiniz ürünün hemen siparişini verebilirsiniz. Birkaç gün içinde ürününüz kargo ile size teslim edilecektir. 100 lira üzeri alışverişlerde kargo ücreti de alınmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.