EN RAHAT VE ŞIK BAYAN ÇİZME MODELLERİ

EN RAHAT VE ŞIK BAYAN ÇİZME MODELLERİ

            Her mevsimin kendine ait bir güzelliği vadır. Mevsimlere uygun giyim tarzları tercih ederek farklı mevsimlerde rahat kullanımlar elde edebilirsiniz. Kış aylarında bayan çizme seçimlerinde öncelik soğuktan koruma özellikleri olsa da şıklıkları da bayanlar için çok önemli olacaktır. Farklı uzunluklarda modeller arasından düz tabanlar ya da daha zarif topuklu modeller tercih edilebilir.

Tarz sahibi bayanlar için seçimlerinde model ve renk tasarımları çok önemlidir. Tercih ettiğiniz model kıyafetlerinizle tamamlandığınız estetik kombinler elde edebilirsiniz. Süet modeller dikkat çeken tasarımlara sahip olurken deri ve nubuk seçeneklerde çok fazla tercih edilmektedir. Renk olarak bayan modellerde çok fazla sınırlandırma olmuyor. Yağmur çizmeleri olarak tercih edilebilecek modellerde farklı desenlerde sunulmakta, bayanlara her alanda şıklık vaat edilmektedir. Yeni sezon modelleri arasında canlı renkler gözlerden kaçmıyor. Özellikle kırmızı, taba, mavi ve siyah tonlarında özel bayan çizme modelleri arasında farklı kullanımlarınıza özel tercihler yapabilirsiniz.

inci_cizme

Yeni sezonun en moda tasarımları arasında dize kadar çıkan çizmelerin arka kısımlarından sarkan püsküller bulunmaktadır. Taba ve siyah renkleri süet derileri ile tam bir kovboy habasu vermektedir. En çok tercih edilen klasik modeller arasında ise diz üstüne çıkan daha daha aşağıda kalan siyah deri çizmeler olmaktadır. Düz taban modellerin yanı sıra farklı boyutlarda topukları bulunan modelleri incelemek için http://www.incideri.com/kadin-cizme-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. Farklı renklerde gördüğümüz çizmeleri nerden sarın alabiliriz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.