EN UCUZ BOT FİYATLARI

EN UCUZ BOT FİYATLARI

            Çok soğuk havalarda uygun giyim tarzı tercih ederek sıcak havalardaki konforu yakalayabilirsiniz. Bu alanda sıcacık özellikleri ile farklı bot fiyatlarıseçenekler arasında yer alıyor.  Şık kullanımlara özel ya da günlük kullanımlarda rahatlığı ön plana çıkaran çok farklı bayan bot çeşitleri bulunmaktadır. Özgün tasarımlı modeller ile kış aylarında ayaklarınızın sıcakcık ve konforlu olması sağlanmaktadır.

Rahatlığını öne çıkaran bayanlar düz taban modeller arasından tercihler yapmaktadır. Taba, siyah ve kırma deri modelleri düz tabanlarda en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Bot modellerinin kenarında bulunan lastik kısımları rahat giyilip çıkarılmasını sağlayacaktır. Ancak bazı bayanlar şıklığa daha çok önem göstermektedir. Kenar kısımlarında kemer tarzında tokalar yer alan modeller oldukça şık olmaktadır. Son dönem moda tasarımlarından botlardan etkilenmiş durumdadır. Ön kısımlarında çit tarzında detaylar modern bir hava vermektedir. Değişen modeller, kullanılan deri seçenekleri ve artan aksesuarlarına göre bot fiyatlarıdeğişmektedir.

inci-yarim-bot-katalog

Seçimler yaparken tarzınız çok önemli olacaktır. Daha özgür ve spor tarz tercih eden bayanlar daha kalın tabanlar tercih etmektedir. Bunun yanında şıklığına önem veren bayanlar için ise topuklu modeller çok daha göz alıcı seçimler olamaktadır. Kullanım olarak rahatlıktan yana tercihlerin kullanan bayanlar ise daha bilek hizasında ve daha özgün tasarımlar tercih edebiliyor. Bu alanda farklı fiyat aralıklarında indirimli avantajlar yakalamak için http://www.incideri.com/kadin-bot-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.