En Yenilikçi Ürün Grupları A101 marketlerle Bir Adım Ötenizde!

En Yenilikçi Ürün Grupları A101 marketlerle Bir Adım Ötenizde!

Günümüzde market denildiği zaman akla birbirinden farklı firmalar ve kuruluşlar geliyor. Her biri müşteri memnuniyeti noktasında çalışma gösterse de fiyat ve kalite konusunda çoğu kez müşterileri şaşırtabiliyor. Ancak Türkiye’nin hemen hemen her noktasında faaliyet gösteren A101 marketler, bu konuda pek çok müşteri kesimine güven sağlamayı başarıyor. Taptaze, yenilikçi ve çeşitli ürün grupları arasında ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek pek seçenek bulunuyor. Siz de eviniz için gerekli olan aylık ihtiyaç listenizi çıkartarak hemen en yakın A101 markete gidebilir, ekonomik ve kaliteli alışverişin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Perşembe Kampanyaları ile Eğlence Dolu Alışverişler

A101 marketlerin en önemli avantajlarından bir tanesi de perşembe günleri düzenlenen seçkin ürün kampanyaları. Genellikle bir hafta öncesi yayınlanan broşürler yardımı ile perşembe günleri yapılacak pek çok kampanyadan haberdar olabilmeniz mümkün oluyor.

Meyve & sebzeler, içecekler, deterjan & temizlik eşyaları, kâğıt ürünleri, margarin & sıvı yağlar, gıda dışı kıyafet, kozmetik ve bakliyat & unlu mamuller gibi pek çok ürün gruplarını market reyonlarında bir arada görebileceksiniz. Meyve & sebzeler grubunda mevsime özgü tüm gıdalar bulabilmeniz mümkün. Taptaze dalından toplanarak marketlere ulaştırılan ürünlerle birbirinden enfes tatta lezzetler yaratabilirsiniz. Çamaşır suyu, cam temizleyici, bulaşık deterjanı ve yüzey temizleyici gibi farklı kategorilere ayrılan deterjan ürünleri ile pırıl pırıl hijyenik bir ev yapabilmeniz kolaylaşıyor.

İçecek reyonlarda gazlı içeceklerden enerji içeceklerine, meyve sularından şalgam gibi yöresel içeceklere kadar pek çok seçeneğe yer veriliyor. Süt ve süt ürünleri arasında ise kaşar peyniri, süt, yoğurt, beyaz peynir gibi kahvaltılık lezzetlerin yanı sıra höşmerim, sütlaç, kazandibi gibi yöresel Türk tatlıları bulunuyor.

A101 ile Alışverişinizi Taçlandırın!

Yenilikçi ve ekonomik ürün mantığı ile hareket eden bu market zinciri, müşterilerine her hafta “Çok Al Az Öde”, “Aldın Aldın” ve “Haftanın Yıldızları” olmak üzere üç farklı kategoride kampanyalar sunuyor. Her bir kampanya broşüründe farklı ürün seçenekleri dikkati çekiyor. Gıdadan sağlığa, ev dekorasyonundan ev elektroniğine, temizlikten bakıma kadar tüm alanlardaki ihtiyaçlarınızı A101 market şubelerinden karşılayabilir ve buradan ürün kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.