Enerjide Destek

Enerjide Destek

Günlük hayattaki koşuşturmalarımız içinde çoğunlukla bazı şeyleri unuturuz. Bu unutkanlıklar en çok da fatura ödeme konularında olur. Ya tarihi yanlış hatırlarız, ya da ödediğimizi düşünürüz ki faturalar arada kaynar gider. Bazen de evimize gelen faturaları kaybederiz. İşte bu gibi durumlarda elektrik için yapılacak en güzel şey Enerjisa sitesine üye olarak elektrik borcumuzu sorgulamak. Elektrik borç sorgulama  https://online.enerjisa.com.tr/ ile hiç bu kadar kolay olmamıştır herhalde. Enerjisa bizden bir sürü bilgiler talep etmiyor sadece kimlik numaramızı girerek faturamızı görüntülüyor. Böylece faturamızın ödeme tarihini, miktarını rahatça görebiliyoruz. Faturamız kaybolunca ne kadardı diye düşünmekten ya da son ödeme tarihi ne zamandı demekten kurtarıyor bizi. Tüm bunları yapmak için online.enerjisa.com.tr adresinde istenen bilgiyi girmek gerekiyor sadece.

Enerjisa sitesi bize birçok kolaylık sağlıyor. Evimizin abonelik işlemlerini hızlı ve kolayca yapmamızı sağlıyor. Ayrıca evimizde nasıl enerji tasarrufu yapabileceğimiz konusunda ipuçları veriyor. Küçücük şeylere bile dikkat ederek tasarruf yapabileceğimi öğrenmemi sağladı bu faydalı bilgiler. İşletmelere sadece elektrik taşıma işlemlerinde değil aydınlatma ve tarımsal sulama konularında da yardımcı oluyor. İstersek enerjisa.com.tr üzerinden avantajlı tarifeleri görebilir bize uygun olanı seçerek faydalanabiliriz. Tarifeler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak mümkün. Enerjisa sitesi sayesinde kampanyalardan haberdar olarak tasarruf bile yapabiliriz. Online işlemler sayesinde fatura bilgilerimizi buradan görüntüleyebiliyor hatta faturamızı ödeyebiliyoruz. Enerjisa müşterilerine kolaylıklar sunabilmek için, müşterilerinden elektrik faturalarının fotoğrafını çekip sitede yer alan numaraya göndermelerini istiyor. Böylelikle müşteri temsilcilerinin yeni fırsatlar ve tekliflerle müşterilerine daha iyi hizmet sunmasını sağlıyor. Tabi bu kampanya aylık faturası 125 TL ve üzeri miktarda olanlar için geçerli.

Enerjisa firması 2013 yılından beri elektrik ve doğalgaz dağıtımı sağlayan bir firmaya dönüşmüş durumda. Türkiye’nin en köklü ve en büyük holdinglerinden olan Sabancı Holdinge bağlı grup firmalarından birisi olan Enerjisa bu özelliği sayesinde büyük güven sağlıyor. Firma bireysel müşterilerine sunduğu avantajlar dışında ülkemiz sanayisine de büyük destek veriyor. Firmanın küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler içinde uygun fiyatlı ve güvenilir enerji çözümleri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.