Erkek bot modelleri

Erkek Ayakkabı Modası

Erkek giyiminin en önemli parçası haline gelen ayakkabılar, tasarımcıların yenilikleri ve erkeklerin tercihleri sayesinde bugün çok farklı model ve seçeneklere sahne oluyor. Sadece iş alanında iyi görünme meselesi çoktan rafa kalmış durumda. Her zaman ve her durumda iyi görünmek en temel amaç oldu giyim ve ayakkabı seçimlerinde. Bu amaçla takip edilen yeni moda akımı ise smart casual oldu.

Ayakkabı tercihlerinde de siyah ve kahverengi renk sınırlaması tarihe karışmış oldu. Yeşil, mavi, bordo ve kahverenginin farklı tonları öncelikli olmak üzere hemen her renkte erkek bot modelleri mevcuttur.

cabani_esb

2016 Yılında Erkek Bot Modelleri 

2016 yılının en çok tercih edilen bot modelleri çift bağcıklı deri botlar oldu. Hem takım elbise ile hem de günlük giyim ile rahatça uyum sağlayabiliyor olduğundan bu modeller oldukça sevildi. Ayrıca kalın tabanlı süet botlar, eva tabanlı deri botlar ve nubuk modeller de oldukça beğeni kazanan modeller arasında bulunuyor. Hem günlük hayata hem de iş hayatına uyum sağlayabilen bir diğer model de Oxford model botlardır. Ayakkabı modellerinde de yine eva tabanlı ayakkabılar en sık tercih edilen modelleri oluşturuyor.

Bu bot modellerinde renk seçeneği yine oldukça geniştir. Farklı tonlarda yeşil, mavi ve kahverengi botlar bulunabilirken, alışkanlık haline getirenler için kahverengi ve siyah da henüz değerinden bir şey kaybetmedi.

Erkek bot modelleri ve ayakkabı modelleri hakkında fikir sahibi olmak için http://www.cabani.com.tr/erkek-bot-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.