Etek Modelleri

Etek Modelleri

Bayanların kombinasyon parçaları erkeklere nazaran oldukça fazladır. Kombinasyon parçaları arasında yer alan etek ise her mevsim kullanılabilen parçadır.  Yeni sezon ile birlikte birçok etek modelli kombin önerilerinde yerini alırken Zemin Giyim ‘ de kombin parçalarında yer alan bu ürüne sitesinde yer verdir.

Zemin_giyim

Zemin Giyim Etek Modelleri

Zemin Giyin bayan giyim parçalarında yer alan birçok ürüne sitesinde yer verdir. Site de yer alan etek modelleri arasında en çok beğenilen model ise kazayağı desenli olan tasarımdır.  Yeni sezon ile birlikte moda desen olan kazayağı, eteklerde de son derece şık duruyor. Kazayağı etek modelli kısa olarak tasarlanmış olup arakadan fermuarlıdır. Yüzde yüz pamuk kumaştan üretilen ürün oldukça uygun fiyat seçeneği ile sizler ile buluşuyor. Kazayağı modelli ürün, mini etek tercih edenler için farklı kombinasyonların yapılabileceği şık bir etek modellidir.

Zemin Giyim sitesinde yer alan etek modellerini görmek, fiyat seçeneklerini incelemek ve beğendiğiniz ürünü uygun fiyat seçeneği ile anında sipariş vermek için http://www.zemingiyim.com/kadin-etekleri adresini tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.