Hizliceviri.com ile Dokümanlarınızı İstediğiniz Dile Çevirin

Ülkeler arası diyaloğun günümüzde öneminin çok çok fazla olduğu şu dönemde yabancı dilde yazılmış yazılar, makaleler, iletişim mektupları sıklıkça karşımıza çıkmakta. Ya da tam tersi olarak bizim yazmış olduğumuz herhangi bir makaleyi, bir yazıyı, tezimizi, iletişim mektubumuzu yabancı bir dile çevirme ihtiyacımız da muhtemel.

Hele ki yabancı dilimiz yok ise ya da bilmediğimiz bir dilde yazılmış bir metin ile karşılaşmış isek mutlaka bu metnin anlaşılır olmasını isteriz. İşte burada profesyonel bir yardım almak gerekir. İyi bir çevirmenden destek almak şarttır. Tabi bu durum kesin olması gereken durum ama kimi nereden bulacağız? Bulduğumuz kişi ilgili alanında ne kadar profesyonel?  Benim istediğim dilde ne kadar profesyonel? Ve hepsinden önemlisi benim bu işe harcamam ne kadar olacak?

Tüm bu problemlerin çözümü için çok hızlı bir yöntem mevcut, hizliceviri.com. Bu site sayesinde elinizde yer alan herhangi bir içeriği hizliceviri.com?un hizmet vermiş olduğu dil seçeneklerinden istediğiniz bir dilde metne çevirebiliyorsunuz ya da tam tersi elinizde yer alan hizmet verilmiş olan dillerden olan bir içeriği yine istediğiniz bir dile de çevirttirebilmeniz mümkün. Üstelik tamamen bütçenize uygun koşullarda ve esnek fiyat imkanı ile teklif alabilmeniz de mümkün. Hizliceviri.com adresine buradan erişebilirsiniz.

 

hizliceviri2

 

Peki nasıl çalışıyor bu site ona biraz değinelim. Elinizde yer alan dosyanızı hizliceviri.com üzerinde açmış olduğunuz hesabınıza yüklüyorsunuz. Burada dokümanınızın dilini seçiyorsunuz ve aynı zamanda dokümanı çevirmek istediğiniz dili seçiyorsunuz. Hizliceviri.com size tam 20 dil seçeneğinde çeviri imkanı sunuyor. Doküman türünüz Word, pdf, powerpoint, excel veya txt formatında olabilir. Daha sonra site üzerinden otomatik olarak seçmiş olduğunuz dil çiftine göre yani dokümanın dili ve çevrilecek dile göre ve aynı zamanda kelime sayısına göre otomatik olarak fiyat teklifi belirleniyor. Aynı zamanda dokümanın çevrilmiş halde teslim süresi de belirtiliyor. Burada tamamen dış piyasaya nazaran bütçenize uygun esnek fiyatlar çıkıyor. Dolayısı ile çeviri işinizi hem daha profesyonel ellere teslim etmenin hem de en uygun fiyata işinizi yaptırmanın keyfini çıkarıyorsunuz. Eğer elinizde çevirtmek istediğiniz bir dokümanınız var ise hizliceviri.com?a mutlaka uğrayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.