HTC One M9 Telefon İncelemesi

HTC One M9 Telefon İncelemesi

Günümüzde akıllı telefon ürünleri herkes tarafından büyük bir ilgi ile tercih ediliyor. Her geçen gün yeni modeller çıkıyor ve markaların birbirleri arasında yürüttüğü savaş daha da büyüyor. Akıllı telefon camiasının en önemli markalarından biri de HTC markası olarak gösteriliyor. HTC markası bugüne kadar yaptığı şeyler ile kendini defalarca kez kanıtlamış bir markadır.

Çıkardığı birçok telefon ve yeni model ile göze çarpan HTC’nin en çok ilgi gören ürünleri arasında HTC One M9 yer alıyor. HTC One M9 üstün cihaz özellikleri ve yenilikçi duruşuyla akıllı telefon kullanıcılarının ve de HTC sevdalılarının tercihi haline geldi. Birçok profesyonel özelliği bulunan bu cihazın ekran tipi bir önceki cihaz olan M8 ile benzerlik gösteriyor.

htc_one_m9_inceleme

HTC One M9 aslında M8 cihazının yenilenmiş ve güncellenmiş bir halidir. Yani aralarında fazla fark yok. İşlemcisi Snapdragon 810 olan M9, DDR4 formunda bulunan 3GB RAM ile M8 ile arasında fark oluşturuyor. Kamerada oldukça büyük bir değişim söz konusu. M7 cihazında ultrapixel kamerası ile pek beğenilmeyen HTC bu modelde büyük bir değişime gitmiş.

Ana Kamerasıyla Dikkat Çekiyor

Ultrapixel tercihini bu defa önde kullanan HTC, ana kamera konusunda 20.7 MP ile fotoğraf tutkunlarına büyük bir fırsat tanımış oluyor. Hızlı ve de profesyonel olan bu cihaza uygun fırsatlar ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için, http://www.bizdeuygun.com/HTC-One-M9-Plus-Cep-Telefonu adresine girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.