HTC ONE M9

HTC ONE M9

2015 yılı Mart ayında Barcelona’da düzenlenen bir etkinlikte tanıtımı yapılan One M9 modeli, 30 Mart itibariyle ülkemizde de satışa sunulmuştur. 1 Mart tarihinde tanıtım anında dünyada ilk ön inceleme çalışması sağlanmıştır. Bu çalışmalar HTC One M9 modeliyle alakalı bütün sorularınıza yanıt olabilecektir. Sizler de yapılan incelemelerle alakalı olarak detaylı bilgi edinebilir ve uygun görmeniz durumunda tercihinizi yapabilirsiniz.

One M9 modelinin, HTC One M8 modelinin güncellenmiş bir versiyonu niteliğinde olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır. Yani M9 modeli, baştan aşağı yepyeni özelliklerle donatılmış bir cihaz değildir. Ekran kısmı One M8 modeli ile aynı şekilde olan HTC One M9 modelinin kasa yapısı da HTC One M8 ile hemen hemen aynı niteliklerdedir. İşlemci kısmında ise Snapdragon 810 ile güçlendirilmiş One M9 modeli, ek olarak DDR4 formunda mevcut olan 3 GB’lık RAM ile farkını ortaya koymaktadır.

htc_one_m9

Performans açısından da One M8 modelinin son derece ileri bir düzeyinde olan One M9 modeli, batarya ve kamera tarafından da güncellemeleri edinmiştir. Aynı şekilde http://www.bizdeuygun.com/HTC-One-M9-Plus-Cep-Telefonu web adresinden de One M9 modelini inceleyerek kendi kıstaslarınıza uyumlu olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca One M9 modeliyle alakalı yapılan incelemelere de göz gezdirebilirsiniz. Bu konuda pek çok alternatif teknoloji alanında kullanıcılara sunulmaktadır. Sizler de kendi bu modelin beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını net bir şekilde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.