İhtiyaçlarınız İçin HangiKredi.com

HangiKredi.com sitesi internet üzerinden ücretsiz olarak kredi hesaplama, karşılaştırma yapma ve online olarak krediye başvurmamızı sağlayan bir portaldır. Aklınıza gelebilecek tüm bireysel kredi türleri için evinizden çıkmadan HangiKredi.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yani konut kredisi, ihtiyaç kredisi, esnaf (kobi kredisi), taşı kredisi gibi kredi türlerine başvurma olanağı size sunuluyor.

Almak istediğiniz kredi türünü, kredi tutarını ve ne kadar sürede ödeyeceğinizi belirliyor ve buna göre HangiKredi.com üzerinde yer alan hesaplama aracını kullanarak tüm bankaların ürünlerini, faiz oranlarını, taksit tutarlarını, dosya masraflarını ve toplam maliyeti görebiliyorsunuz.

Tabi çıkan bu değerleri aynı zamanda karşılaştırabilmeniz de mümkün. Bütçenize en uygun olan kredi teklifini tüm ayrıntıları ile karşılaştırabiliyorsunuz. Böylelikle size maliyeti en düşük olan krediyi sağlayan banka ile çalışmayı kendiniz belirlemiş oluyorsunuz.

Hangi bankanın kredisini almaya karar vermenizin ardından yine HangiKredi.com üzerinden internetten kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurularını yalnızca anlaşmalı bankalar için yapabilirsiniz. Açılan formlarda gerekli alanları doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış oluyor. Başvuru alındıktan sonra ilgili banka en kısa sürede size geri dönüş yapıyor.

hangikredi

Hangikredi.com üzerinden yaptığınız başvurularda aynı zaman da HangiKredi.com?un anlaşmaları sayesinde bankaların kredi ürünleri, online başvurulara uygulanan özel indirimlere de sahip. Tüm HangiKredi.com kullanıcıları; konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi alanlarında uygulanan bu faiz oranı indirimlerinden yararlanabiliyor.

Kredi hesaplama, kredileri karşılaştırma ve kredi başvuru işlemlerinizi Hangikredi.com üzerinden yapmanın en büyük avantajı, saatlerinizi hatta belki günlerinizi alacak işleri yalnızca birkaç dakika içerisinde oturduğunuz yerden yapabiliyor olmanız. Banka şubelerini tek tek gezmeden tüm işlemlerinizi bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden tamamlayabiliyorsunuz.

Kredi veren bankalar arasından anlaşmalı olanları seçmeniz durumunda yararlanacağınız özel faiz oranı indirimleri ise HangiKredi.com sitesinin bizlere sunmuş olduğu diğer bir kolaylık.
Bununla birlikte tüm bilgileriniz de güvence altında. BDDK mevzuatına göre denetlenen sistem ve iLAB Holding tarafından sağlanan yüksek teknolojili alt yapı sayesinde tüm bilgilerinizin güvende olması da burayı tercih etmek için ayrı bir neden oluyor.

Kısacası; Hangikredi.com ile ihtiyaç, taşıt, konut ve esnaf kredileri için hesaplama, karşılaştırma ve başvuru yapmak son derece hızlı, kolay, güvenli ve tamamen ücretsiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.