İş ve Ekonomi Dünyasının Vazgeçilmezi Capital Dergi

İş ve Ekonomi Dünyasının Vazgeçilmezi Capital Dergi

İş ve ekonomi dünyasının en önde gelen yayınlarından olan Capital dergisi yayın hayatına 1993 yılında başlamıştır. Aylık olarak düzenli şekilde yayınlanan Capital dergisi tartışmasız iş dünyasının vazgeçilmez yayını olmuştur. Yenilikçi yaklaşımı ile, dünya kalitesinde içerik ve ve diğer özel projeleri ile dergicilik alanında seçkin markalar arasına giren Capital dergisi Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen şirketlerini ve aynı zamanda bu şirketlerin başarılı yönetim kadrolarını sayfalarına taşıdı. İzleyen değil, önceden gören ve haber veren bir yayın organı olan Capital dergisi 2009 yılında Reklamcılar Derneği tarafından, Yılın Ulusal Dergisi Ödülü gibi bir çok ödüle sahip oldu. Dinamik, girişimci, AB sosyo-ekonomik statü ağırlıklı, yüksek eğitim görmüş ve Türkiye’nin en etkin tüketim gücünü temsil eden okur kitlesine sahip olan Capital dergisi, modern tüketicinin yaşam tarzını yansıtan bir profil çizmektedir.

 

Capital dergisi, prestij ve saygınlık kavramları ile özdeş hale gelmiş, marka bilinirliği yüksek, dergi pazarının en üst segmentine hitap eden etkin bir yayın organıdır. Değer yaratan içeriği ile bir referans kaynağıdır ve iş-ekonomi dünyası ile ilgili trendleri okuyucusu ile ilk paylaşan dergidir. İş ve ekonomi dünyasında gerçekleştirdiği organizasyonlar ile yenilikçi ve saygın bir yayın organı olmasının yanı sıra bunun da ötesine geçerek iş ve ekonomi dünyasının en prestijli v etkili iletişim platformu yolunda yayın hayatına devam etmektedir.

 

Doğan Burda dergicilik bünyesinde yer alan Capital dergi yazılı yayın organı olmanın yanı sıra detaylı haber içerikleri ile aynı zamanda internet üzerinde de yayın hayatına devam etmektedir. En güncel iş ve ekonomi dünyası haberlerini ziyaret etmek için Capital dergisi sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Ekonomi, piyasalar, finans, iş dünyası, kobi, yönetim, sektörler, emlak, gündem, eğitim ve iller bazında iş-ekonomi haberleri gibi ana başlıklara sahip olan Capital dergisi web sitesi üzerinden bir çok içeriği takip edebilirsiniz.

 

Türkiye’nin bir numaralı aylık iş ve ekonomi dergisi Capital, iş dünyasında öncü rolü ile izlenen, trend oluşturan ve arşivlenen bir dergidir. Yönetimde araştırmalara, sanayide yeni yaklaşımlara, her alanda yenilik hareketlerine ve dünyayla aynı anda ulaşabilirsiniz. Kendini sürekli yenileyen Capital okuruna değer yaratmayı, yeni ürün geliştirmeyi, bireysel girişimciliği destekleyen bir yayın politikası izlemektedir. Kitap, konferans, büyük araştırmalar ve yarışmalar ile markasını genişleten ve değer yaratan içerik paylaşımını benimseyen Capital iş ve ekonomisi dünyasının vazgeçilmez yayın organıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.