ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001:2015  (International Organization for Standardization) Kalite yönetim sistemi şirketlerin yönetimin ve en önemlisi müşterilerin taleplerini ön plana çıkartarak, performansın artması kalite sistemi ile firmaların büyümesi ve kurumsallaşma açısından değer kazanan uluslararası bir belgedir.

Şirketler İthalat, ihracat yurt dışı ve yurt içi pazar konusundan rekabet edebilmeleri,  rakiplerinden fazla potansiyele ihtiyaç duymaları tamamen ISO 9001:2015 standart maddelerini kendi bünyelerinde personelleri ile takım çalışması haline getirdiklerinde başarıya ulaşma geçmiş yıllara ait hedeflerin gerçekleşmesi ve en önemlisi de müşteri potansiyelinin artması ve dünyada bir marka haline gelmesi kesinlikle kaçınılmazdır.

Başlıca Şirket hedefleri ve yapılacak olan Faaliyetler aşağıdadır.

·         Şirket Kalite ve İSG Politikası

·         Şirket ve Ana Faaliyet Hedefleri

·         Müşteri Memnuniyet Ölçüm ve Sonuçları

·         Müşteri Şikâyetleri

·         İç Denetlemeler, Düzeltici/Önleyici Faaliyet Sonuçları

·         Dış Denetlemeler, Düzeltici/Önleyici Faaliyet Sonuçları

·         Kalite Sistemini Etkileyen Konular ve İyileştirme Önerileri

 http://www.ezharkalite.com/assets/plugins/parallax-slider/img/iso%209001.jpg

ISO 9001-2015 belgesi yönetimin gözden geçirme ve iç tetkik prosedürleri ile sürekli denetim ve rapor hazırlanarak firmaların hataları uygunsuzlukları tespit edilerek bu uygunsuzlukların düzeltilmesi önlenmesi sağlanmaktadır. EZHAR GROUP profesyonel kadrosu ile firmanızın eğitimleri dokümanter edilmesi ve belgenin verilmesine kadar yanınızda yer almaktadır.

Yıllık denetimler ve iç tetkik eğitimleri Firmamız tarafından yetkilendirilen personel ve sertifikalandırılan Kalite birimi veya çalışan kişiler bilinçlenerek ISO 9001:2015 kalite yönetim Belgesini alabilirler.

www.ezharkalite.com

www.ezharkurumsal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.