Kelime Çengeli Programı

Hep yazılımdan, teknolojiden vb konulardan bahsedecek değiliz ya. 🙂 Arada kendimizden de bahsedelim. 27 Mayıs 2014 tarihinde TRT Okul ekranlarında katıldığım Kelime Çengeli adlı yarışma programını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu yarışmada öncelikle bizim heyacanımızı alan müthiş enerjisiyle yarışmayı sunan Recep Kaan YILMAZ Bey’e teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ardından tüm yapım ekibine, Suna Hanım’a (Suna Göksu SINIR) ayrıca teşekkürler. Ayrıca yine birlikte yarıştığım değerli insanlar Özlem Hanım ve Özkan Bey’e de çok teşekkürler. Bizim için güzel bir anı, güzel bir eğlence oldu. 🙂

Yarışma oldukça heyecanlı, sorulan sorulara dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü o harf gelirse, o harf silinirse, o harf değişirse gibi soruları mevcut, insan burada bazen harf yerine direkt cevabı söyleyesi geliyor 🙂 Çok şükür öyle bi sıkıntı yaşamadık ama heyecan had safhada idi. Bir de şu buton olayı olmasa 🙂 O konuda hep geç kalan taraf oldum genelde. Neyse bizim için bir hatıra oldu, güzel oldu. Tekrardan teşekkürler. Aşağıda videoyu paylaşıyorum. Yarışmanın resmi WEB sitesi de aşağıdaki linkte.

Kelime Çengeli Resmi WEB Sayfası

Bu arada bir yarışma programına daha katıldım. Onun yazısını da paylaşacağım 🙂 Ekranlara alışınca insan bırakamıyor.. 🙂

 

2 Yorumlar

  1. Hocam sitenizin teması gayet şık, bu hazır bir wordpress teması olmalı tahminimce, ismini benimle paylaşır mısınız?

  2. Farklı bir tecrübe yaşamışsınız. Yazılım paylaşımlarınıza yakıştı bence 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.