Lancome Hypnose Parfüm ve Rimel

Lancome Hypnose Parfüm ve Rimel

Fransa?nın ünlü kozmetik markalarından biri olan Lancome bugün dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veren dev bir kozmetik markası konumunda. Parfüm, makyaj ve bakım ürünleri alanında yalnızca 3 dalda hizmet veren ve ürünler üreten Lancome ülkemizde özellikle parfümleri ve rimelleriyle tanınıyor ve biliniyor.

Genelde kozmetik markalarının kadınlara has ürünler üretildiği sanılsa da Lancome gibi kozmetik markalar erkekler için de ürünler üretir. Lancome?nin erkekler için ürettiği ürünlerin başında Hypnose  adı verilen odunsu kokulu ama aynı zamanda oryantal kokulara da sahip özel bir parfüm geliyor. Hypnose parfümü içerisinde vanilya, beyaz floraller içeren farklı notalara sahip olarak 2005 yılında piyasaya sürülmüş ve o günden bugüne kadar markanın en çok sevilen parfümü olmuştur.

hypnose

Lancome markasının ürettiği makyaj ürünleri arasında en çok sevilen ürün rimeldir. Makyaj için vazgeçilmez olan rimele titreşim katarak topaklanma sorununu ortadan kaldıran ve cildin nefes almasını sağlayan özel rimel sayesinde göz alıcı makyaj yapmak mümkün.

Lancome Hypnose Fiyatı

Kozmetik markalarının bir üst segmentinde yer alan Lancome en kaliteli kozmetik ürünlerinden biridir. Bu nedenle ürettiği ürünler oldukça kaliteli ve fiyat olarak da yüksektir. Markanın en çok sevilen ürünü olan Hypnose bay be bayan parfümleri  http://www.kozmela.com/Lancome web adresinde 220 TL yerine 159,90 TL?den başlayan fiyatlarla taksit ve kapıda ödeme seçenekleriyle hesaplı fiyattan satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.