Nike ve Diğerleri

1964 yılında Amerika?nın Oregon eyaletinde kurulan Nike dünya çapında spor malzemeler ve ayakkabılar üreten firmadır. Adını Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçası Nike?dan almıştır. Üretiminin çoğunu Orta Asya?da ki fabrikalarında yaptıran şirket sadece spor malzemeleri ve ayakkabıları ile adında bahsettirmek yerine daha çok tüketiciye ulaşmak amacıyla büyük spor kulüplerine de sponsor olarak malzeme temin etmektedir.

Firmanın simgesi olan swoosh bir öğrenci tarafından çok ucuz bir miktara çizilmiş olsa da şirket daha sonra kendisine miktarı açıklanmayan bir şirket hissesi vermiştir. Ülkemizde de önde gelen spor malzemesi ve spor ayakkabı markası olan şirket her yaştaki müşterisine hitap edecek şekilde ürünler tasarlamaktadır.

Her Zaman Sizlerin Memnuniyeti

Bütün spor branşları için özel tasarımlar hazırlayan firma günlük kullanıcılarını da düşünerek tasarımlarını şekillendirmektedir. Bu çeşitlilik bebek ayakkabılarından yetişkin sporcu ayakkabılarına kadar devam etmektedir. Her zaman müşterileri için en iyisini hazırlayan firma profesyonel ve amatör sporcular için yaptığı ar-ge tasarımları ile performanslarının artmasını destekleyen ürünler hazırlamaktadır.

Beymen mağazalarında bulabileceğiniz Nike ürünleri sizlere Beymen kalitesinde sunulmaktadır. Beymen mağazacılık konusunda sadece rakiplerinin değil rakibi olmayan diğer firmalarında ilgisini çeken bir müşteri memnuniyeti potansiyeline sahiptir.

Nike_Spor_Ayakkabı

Sizleri Beymen mağazalarında güler yüzlü, ilgili ve konusunda uzman satış danışmanlarının yardımı ile yapacağınız keyifli bir alışverişe davet ediyorum. Tabi ki markanın online satış mağazası Beymen.com internet adresinden de hızlı, güvenilir ve ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.

KAYNAK: https://www.beymen.com/c_Nike_2268

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.