Rahatına Düşkün Hanımlar için Cabani Dolgu Topuk Ayakkabılar

Rahatına Düşkün Hanımlar için Cabani Dolgu Topuk Ayakkabılar

Ayakkabı sektöründe 30 yıldan fazladır emek sarf eden Cabani markası kaliteli malzeme ve işçilik anlayışıyla üretim yapan bir markadır. Hem bayan hem de erkek ayakkabı modelleri olan markanın dolgu topuk sevenler için bir modelini incelemeye aldık.

Cabani Lastikli Günlük Kadın Ayakkabı İncelemesi

Günlük ve rahat kullanıma yönelik, genç kızlara, genç hanımlara pek hitap etmeyen ‘Anne Modeli’ Cabani ayakkabı, oldukça sade bir model. Ayağı sıkmayan rahat bir kalıbı var, üst ön bölümdeki triko lastikli kısım kolay giyilip çıkarılabilmesi için iyi düşünülmüş. Deri malzeme kesinlikle kaliteli olduğunun garantisidir. Hafif materyalli dolgu topuk boyu ise son derece ideal, taban içi yastıklar da ayağı rahat ettirecek önemli ayrıntılar.

cabani

Sadece siyah renk ve çok sade olması dışında genel olarak çok beğendiğimiz bir Cabani dolgu topuk ayakkabı modeli fakat önemli bir kesim tarafından tercih edileceği yönünde bir öngörümüz de var. Merak edenler http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-platform-kadin-ayakkabi linkinden görebilir, detaylı inceleyebilir. Markanın kalın tabanlı, ince topuklu, dantelli Sneakers gibi çok farklı ve özgün modelleri de bulunuyor, söylemedi demeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.