Rand Fishkin ve Başarı Hikayesi

Rand Fishkin ve Başarı Hikayesi

Gün içerisinde merak edilen ya da boş vakitlerde kişisel gelişimimiz açısından başvurduğumuz yolların ilki internettir. Bundan dolayı, farklı konularda firmalaşmış olan birçok internet sitesi, onları tercih etmemiz açısından güncel içerikler ile karşımızda yer almaktadır. Sadece bilgi vermek amaçlı kurulmayan bu internet sitesi ülkemiz ve dünyada birçok KOBİ’nin de başarı hikâyesini ortaya çıkarmıştır. İnternet ortamı sayesinde yapmış oldukları ticari faaliyetlere daha geniş bir Pazar bulan işletmeciler, SEO çalışmalarının ardından da, normal şartlarda yakalayamayacakları bir başarının başkahramanı olmuştur. Bu anlamda, yüzlerce kişiye SEO danışmanlığı yapmış olan ZEO, 2013 yılından bu yana sürdürmüş olduğu konferanslarına devam ediyor ve bilginin paylaşılarak çoğalmasına olan inancını bir kez daha bizlere gösteriyor.

events

Farklı yöntemler ile yapılan SEO çalışmaları ile ilgili en net ve işe yarar paylaşımların yapıldığı Digitalzone’16 konferansı, 2 farklı oturum ile gerçekleştirilecek. 21 ve 22 Ekim tarihlerinde Şişli’de yapılması planlanan etkinlikte, Rand Fishkin’de bulunacak. Google algoritmaları ve bireysel tavsiyelerinin yer aldığı makalelerinden tanıdığımız Fishkin, 2016 yılında tüm bilgilerini ve tecrübelerini bir kez daha sizlere aktaracak. Doğal yöntemler ile yapılacak SEO çalışmalarının detaylarını öğrenmenizin ardından, varsa bireysel veya kurumsal internet siteniz için çalışmaları sürdürecek, yoksa da gelecek kaygısı çektiğiniz bu günlerde, internet ortamında yapılabilecek en karlı iş olan SEO’nun bir uygulayıcısı olacaksınız.

Rand Fishkin, başarılar ile dolu olan hayat öyküsünü de bu etkinlik boyunca sizler ile paylaşacak. Popüler bir kişilik olmasına rağmen mütevazı tavırları ile de bildiğimiz SEO uzmanı, Digitalzone’16 etkinliği boyunca sorularınızı da cevaplayacak. Bundan dolayı, sunum sırasında anlamadığınız bir durumu ya da merak ettiğiniz herhangi bir konuyu ona yönelterek, birinci ağızdan cevap bulabileceksiniz. 21 – 22 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliğe katılmak ve sizler de birer SEO uzmanı adayı olmak istiyorsanız, artık daha fazla beklemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.