Sağlıklı Tek Taş Yüzük Kullanımı

Sağlıklı Tek Taş Yüzük Kullanımı

Sevgiliden gülen eşsiz bir hediye olan, maddi değerinden ziyade sevgiliden gelen manevi yönüyle daha çok kıymetli ve değerli olan tek taş yüzükler bir ömür boyu parmakta taşınsa da aslın taşındığı yer kalptir. Söz, nişan ve düğün gibi evliliğe giden yollarda takılan ve mutlu bir hayata atılan ilk adımı olan tek taş yüzük ne kadar kıymetli ve değerli olsa da sağlıktan hiçbir zaman kıymetli ve değerli değildir.

Bayanların sürekli parmaklarında taşıdığı ve genellikle sol elin yüzük parmağına dördüncü parmağa takılan tek taş yüzük ve ya diğer yüzük modellerini kullanırken sağlığa dikkat etmek lazım. Bu nedenle yüzük seçimi yapılırken yüzük parmağa takıldığında rahat hareket etmesi gerekir. Evlilik sonrası parmakta sürekli sabit duran yüzük sabit durduğu bölgeyi nefessiz bırakır ve o yerin renk değiştirip beyaz olmasına neden olur. Bunları engellemek için yüzüğü belirli periyotlarla parmaktan çıkarmak gerek.

roberto-bene-tektas-pirlanta

Duşta, lavaboda, bulaşık yıkarken, temizlik yaparken tek taş yüzük veya alyansların parmaktan çıkarılmasına fayda var. Temizlik ürünlerinin hepsi kanserojen madde içerir ve bunlar yüzük ile parmak arasında kaldığında hastalıkların oluşmasına sebebiyet verir.

İdeal Tek Taş Yüzük Modelleri

Tek taş yüzüklerin üzerinden ne kadar az ayrıntı ve girinti – çıkıntı olursa yüzüklerde kir ve bakteri oluşumu o miktarda azalır. Bu tür yüzüklere de http://www.robertopirlanta.com/Pirlanta-Tektas-Yuzuk,LA_152-2.html web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.