Samsung 40h6270 Özellikleri ve Fiyatları

Samsung 40h6270 Özellikleri ve Fiyatları

Led televizyonlar arka aydınlatmada Led teknolojisi kullanır. Düz paneli olduğu için görüntü netliği kolay sağlanır. Arkadan aydınlatması kolay görüntü sağlamasına neden olur. Plazma televizyonlarından farklı olarak ışık teknolojileri kendine özgüdür. Samsung 40h6270 özelliklerini sizler Vatan Computer aracılığı ile yakından keşfedeceksiniz.

Samsung 40h6270 Modellerinde Özel Kampanyalar

Doğrudan ya da kenardan aydınlatma özellikleri vardır. Ekran Boyutu 40? – 101 CM?dir. Çözünürlüğü yüksek ve görüntü işlemcisi teknolojisi yenilikçidir. Samsung 40h6270 ile evlerinize konforu getireceksiniz. Led televizyonları daha az enerji ile çalışır. Renk aralıkları fark edilmez ve görüntü yüksek derecede kalitelidir.

pr_01_3035_max

Kontrast gücü aşırı yüksektir. Yıllık ortalama enerji tüketimi 69 kWh, anlık güç tüketimi 50 Watt olarak sizlere düşük enerjiyi yaşatır. Teknoloji ağırlıklı düzenlemeler ile tasarrufu sizler de yaşayacaksınız. Vatan Computer sizler için özel kampanyaları getirmiştir.

Led televizyonları özel avantajlı fiyatları sizlerin bütçeniz ile uyumludur. Ürün kalitesi içerisinde garanti kapsamı bulunur. Kalite ve şıklığın adresinde sizlere özel tüm teknolojik ürünleri bulabilirsiniz. Konforu evlerinde hissetmek isteyenler özel tasarımları yakından görmelidir.

Televizyon dünyasına yeni bir çığır getiren Led televizyonlar ile görüntü kalitesi yaşayacaksınız. Şık tasarımı ince yapısı ile evlerinizde yer kaplamayacaktır. Son teknoloji ile Led televizyon donanımını evlerinizde yaşayacaksınız. Samsung özel ürünleri ile Led televizyon özel kampanyaların görmeden alışverişe çıkmayın. Sizlere özel ürünlerin tanıtım detaylarını sitemizde bulacaksınız.

KAYNAK: http://www.vatanbilgisayar.com/ue40h6270asxtk.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.