Samsung Note 3 Neo İle Farkı Yaşayın

Samsung Note 3 Neo İle Farkı Yaşayın

Akıllı telefonun mucidi konumunda olan dev marka Samsung, üretmiş olduğu cihazlar ile farkını her daim ortaya koyar. Google işletim sistemini, cihazlarına yerleştirerek, akıllı telefon noktasında bir adım öne geçen Samsung, üretmiş olduğu cihazları ile de kitlelerin beğenisini kazanmış ve yoğun bir ilgiye sahip olmuştur.

Samsung Note 3 Neo İle İşletim Sisteminde Zirvedesiniz

Her modelinde bir önceki modelin farklı bir üst uygulamasını üreten Samsung, son cihazı ile de farkını yeniden ortaya koymuştur. Samsung Note 3 Neo, piyasaya çıktığı günden bu yana yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştır. Bu cihaz ile farklı bir uygulamayı da sizlere sunan Samsung, telefonunuz ile kolunuza takacağını saatin entegresini sağlamış ve sizlere farklılığı ve cazibeliği kazandırmıştır.

samsung-galaxy-note-3-neo_1394009367140

 

Samsung Note 3 Neo, androıd sistemin tüm özelliklerini içinde barındırması, bu ürünü muadillerinden birkaç adım öne çıkarıyor ve farkının herkes tarafından anlaşılmasını sağlıyor. Bu noktada Samsung?un teknolojisini takdir etmekten başka bir çare kalmıyor.

Her geçen gün kendini yenileyen bir anlayışa sahip olan bu dev marka, son çıkardığı cihaz ile birlikte, işletim sistemlerinin tüm özelliklerinden yararlanmış ve kullanıcılarına bu ayrıcalıkları sunmuştur.

Akıllı telefonların bir furya haline geldiği bugünlerde Note 3, farklı tasarımı, arka kapağında ki deri üretimi ile sizleri büyüleyecek ve kendisine hayran bırakacaktır. Bu farklılıklardan ve ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen harekete geçin ve farkı yaşamaya başlayın.

KAYNAK: http://www.vatanbilgisayar.com/n7500-galaxy-note-iii-neo-akilli-telefon-siyah.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.