SEOzone’15 Dijital Dünyanın SEO Trendlerini Sunar

Dijital ortama her gün sayısız yeni kullanıcı katılıyor ve kim ne arıyor, neye göre tercihini yapıyor, ilk kimle nasıl karşılaşıyor bilmek istiyor musunuz? Arama motoru optimizasyonu bir uzmanlık alanı olarak artık bu sektörde yerini aldı ve hızla yükseliyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı SEOzone’15; bu yükselişte kariyer planlayan daha fazlasını bilmek isteyen herkes ile dünyaca ünlü SEO uzmanlarının katılımı ve SEOZEO ev sahipliği ile buluşuyor.

İnternet kullanıcı beğenileri, tüketici tercih ve alışkanlıkları ile ilgili her gün bir başka şaşırtıcı istatistik sonuçlarıyla karşımıza çıkan Arama Motorları analizleri ve raporları çarpıcı gerçeği gözler önüne seriyor. Arama Motoru Optimizasyonu konusunda hızla değişen ve gelişen trendlere hakim olan firmalar ve girişimler, ortak pazarlarda rekabet gücünü en çok arttıranlar ve en çok kazananlar olacaktır. Bu bir öngörünün ötesinde kaçınılmaz bir gerçek olarak kabul görüyor. Bir SEO uzmanı olmak, sektörde yenilikçi ve var olan metodolojilere hakim olmak istiyorsanız; Türkiye’nin önde gelen yenilikçi ve lider firması SEOzeo, bu önemli etkinliği tüm ilgililere arz ediyor.

27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında dünyanın en ünlü SEO uzmanları İstanbul Şişli Marriot Otel’de SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansında bir araya geliyor. Aklınızdan geçenleri okuyabiliyoruz.

 

  • Web sitenizdeki gerçek kullanıcı trafiği nasıl arttırılır?
  • Kullanıcılar en çok neleri tercih ediyor?
  • En üst sıralarda nasıl ve kimlerle karşılaşıyor?
  • SEO analizleri ile müşteri portföyünü hem geliştirip hem kategorize edebilir miyim?
  • Kaliteli ve özgün içerikte doğru anahtar kelimeler bana neler kazandırır?
  • Pazarlama hedeflerimle SEO analizlerini nasıl senkronize çalıştırabilirim?

seozone

Sormak istediğiniz ne varsa; İstanbul Şişli Marriott Hotel’de 27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında dünyanın ses getiren SEO uzmanlarıyla bu sektörün öneminin ve veriminin konuşulacağı, hedeflerimizle bağdaşan bir SEO stratejisi kurmamızın önemini kavrayıp dünyanın SEO deneyimini SEOzeo aracılığı ile dinlemeye hazır mısınız?

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi SEO uzmanlarından; yenilenen ve gelişen on-site SEO adımlarından, gerçekleşecek workshop ve webinarlardan, SEOzeo tarafından verilen eğitim danışmanlık hizmetlerinin ayrıntılarından haberdar olmak isteyenler, SEO uzmanlığının kariyerin geleceğe yönelik en anlamlı yatırım olduğunun farkında olanlar SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı ev sahibi olarak ziyaretinizi bekliyor.

Arama Motoru Optimizasyonu konusunda beyin fırtınasını ve tecrübe paylaşımlarını, dijital platformun altın anahtarı olan SEO işlevlerini tüm katılımcılarla paylaşacağımızı duyurur değerli katılımlarınızı bekleriz.

Detaylı bilgi ve etkinlik programı ayrıntıları için www.seozeo.com.tr sayasını ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. seo günümüzde ve gelecekte tüm firmalar için büyük öneme sahip olacaktır. tabi google ilk sayfayı komple reklamlı yapmaz ise.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.