Sıcak Su için Su Isıtıcıları Kullanın Zaman Kazanın

İhtiyacımız olan kullanım sıcak suyun karşılanması amacıyla, suyun ısıtılmasının zor olduğu yerlerde veya elektrik enerjisinin tercih edildiği durumlarda elektrikli su ısıtıcısı kullanılır. 25-45  ?C sıcaklıktaki sularda bakteri oluşumu görülmektedir.

Bu sıcaklıktaki sularla duş yapıldığında özellikle çok düşük zerrecik duşlarda aerosal özellikte bakterili su zerrecikleri solunarak insanlarda akciğer enfeksiyonları görülmüştür. Bu yüzden suyun günde en az bir kez 60  ?C?nin üzerinde ısıtılması gerekir. Bu tür durumlarda 60  ?C?nin üstüne çıkılması mümkün değilse elektrikli su ısıtıcılardan yararlanılır. Kullanım alanları; Villalar, apartmanlar, hastaneler, spor salonları, fabrikalar, şantiyeler, soğutma grupları, çeşitli prosesler için kazanlar ve eşanjör dairelerinde kullanılır. Yaşam alanlarımızda sıkça ihtiyaç duyduğumuz su ısıtıcıları sağladığı kolaylıklar hayatımıza yenilik katmaktadır.

Elektrikli su ısıtıcıları hakkında daha kapsamlı bilgi için Vatanbilgisayar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Su Isıtıcılarındaki Kolaylıklar

Her mutfağın başköşesinde bir su ısıtıcı mutlaka vardır. Kurtarıcı özellikleriyle kadın / erkek herkesin tercih ettiği bir mutfak aletidir. Çayımızı kahvemizi hazırlarken yemek yaparken kullandığımız su ısıtıcılar çok amaçlı kullanım özelliklerine sahiptirler. Çeşitli markaların su ısıtıcı modellerini piyasada görmek mümkün.

su-isitici

 

Bu modeller arasında bazıları klasik dizaynları ile müşteri bulurken bazıları da tasarım harikası görünümleriyle tercih edilirler. İşlevselliği bakımından tüketiciyi çekmeleri hayli kolay. Ancak aralarından seçim yapmak o kadar da kolay değil. Küçük el aletleri kategorisinde yer alan su ısıtıcıları birçok firmanın belli fiyat aralıklarıyla piyasaya sürdükleri ürünlerdir. Bunlar arasından en ucuzu en iyiyi bulmak zorunda olan tüketici bir araştırma yapmak zorunda kalıyor.

Sitemiz burada devreye giriyor ve size bir takım kolaylıklar sağlıyor. Piyasada var olan bütün markaların ürünlerini tek bir sayfada topluyor.

KAYNAK: http://www.vatanbilgisayar.com/su-isitici/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.