Sigorta İhtiyacınıza Hızlı Çözüm

Sigorta İhtiyacınıza Hızlı Çözüm sigortam.net

Artık internet çağında olduğumuz yadsınamaz bir gerçek. Bunun örneklerini bir çok alanda görebiliyoruz. Bu alanlardan biride internetten sigorta yaptırabilmek. Türkiye?de sigortacılık anlayışını tamamen değiştiren sigorta ihtiyacınıza hızlı çözüm Sigortam.net ile internet üzerinden sigorta firmalarını araştırabiliyor, bu firmalardan teklif alabiliyorsunuz. Üstelik sadece belli bir alanda sigorta üzerinden değil, trafik sigortasından kaskoya, sağlık sigortasından hayat sigortasına, konut sigortasından zorunlu deprem sigortası ve hatta seyahat sigortasına kadar bir çok sigorta alanında destek alabiliyorsunuz. Kasko, trafik ve sağlık sigortasında çeşitli firmalardan online olarak teklif alabilmeniz de mümkün, diğer branşlardaki sigortalar için ise başvuru yapıyorsunuz. Tabi sigorta yaptırabilmenizin yanı sıra bireysel emeklilik sistemine de Sigortam.net üzerinden başvurabiliyorsunuz.

Sigortam.net Nasıl Çalışıyor?

13 yılı aşkın süredir hizmet veren sigorta ihtiyacınıza hızlı çözüm sunan Sigortam.net; web üzerinden sigorta alanında brokerlık hizmeti veren ilk kuruluş. Müşteri hizmetleri birimi ile kullanıcılarına poliçe alım öncesi ve sonrasında 7 gün 24 saat destek vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor.

Aradığınız sigorta türünde poliçe için gerekli bilgilerinizi giriyorsunuz, üstelik bu gerekli bilgilerin girilmesi aşamasında site sizi tamamen adım adım yönlendiriyor, herhangi bir zorluk çekmiyorsunuz. Daha sonra bir çok sigorta şirketinin ürününü karşılaştırmalı olarak ekranınızda görüyorsunuz. Daha sonra talep ettiğiniz ürünü ister online olarak ya da isterseniz 444 24 00 çağrı merkezi hattından telefonla alabiliyorsunuz. Ve siz tüm bunları yaparken yerinizden hiç kalkmadan, kahvenizi içerek rahat bir ortamda sigorta işlemlerinizi güvence altında tamamlayabiliyorsunuz.

 

Sadece sigorta satışı alanında değil aynı zamanda Sigortam.net üzerinden hasar destek hizmetleri de alabiliyorsunuz. Herhangi bir hasar anında Sigortam.net firmasının uzman çalışanları müşterinin yanında yer alıyor.

10.12

 

 

Böylelikle Sigortam.net; sigorta şirketleri ile son kullanıcıları tek bir platformda buluşturuyor ve alım satım işlemlerini son derece yüksek teknolojiye sahip ve son derece bilinçli uzman kadrosuna sahip çalışanları ile gerçekleştiriyor. Aynı zamanda bireylerin ve hatta bir çok firmanın sigorta konusunda bilinçlenmelerine katkı sağlıyor dolayısı ile ülkemizde sigortalı oranının da artmasına yardımcı oluyor.

Eğer sizde yerinizden kalkmadan istediğiniz sigorta hususunda internetten hızlıca teklif alarak aralarından en uygununu seçmek istiyorsanız, şüphesiz ki sigorta ihtiyacınıza en hızlı çözümü Sigortam.net?te bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.