Sizi ilgilendiren haberleri kaçırmayın

Teknoloji ve internet dünyasında takip ettiğiniz bir konuda gelişmeler oldu mu? iPhone 5 ne zaman piyasada olacak? Son çıkan tablet bilgisayarların özellikleri neler? Peki ya sosyal medyada neler olup bitiyor?

Böyle soruların cevabını merak ediyorsanız, hurriyet.com.tr’nin ücretsiz bir hizmeti olan Mind sizin için çok faydalı olabilir. Mind, önemsediğiniz konularla ilgili hiç bir haberi kaçırmamanızı sağlayacak. Merak ettiğiniz konularda yayınlanan haberler size e-posta aracılığıyla bildirilecek.

Peki Mind nasıl çalışıyor? Mind websitesine girerek (http://mind.hurriyet.com.tr) kaydolun ve takip etmek istediğiniz konuların listesini oluşturun. Örneğin: “Apple”, “Nokia”, “tablet bilgisayar” ve “Twitter”. Artık bu konularla ilgili yayınlanan haberlerden, tercih ettiğiniz sıklıkta gönderilecek e-postalar sayesinde haberdar olacaksınız.

Eğer bir haber yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak isterseniz, Mind’ın masaüstü uygulamasını da yükleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman Mind websitesinden, takip ettiğiniz konularla ilgili geçmişte yayınlanan haber başlıklarına ulaşabilir ve bunları haber arşivinize ekleyebilirsiniz.

Mind, ilgilendiğiniz haberlere ulaşmanın en kolay yoludur. Siz de tıklayarak takip listenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz…

Bir bumads advertorial içeriğidir.2 Yorumlar

  1. hocam mukemmel bir site hazırlamsınız elınıze kolunuza yuregınıze saglık bu kadar yalın anlatım ve orneklendırme yapmısınız allah bınlerce kez razı olsun , uygun gorursenız sıze projelerımı gondereyım uygun gorursenız yayınlayın..bu guzel paylasımlarınız ıcın cok cok tesekkur ederım..paylastıkca hersey cok daha guzell

  2. Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizin kendi yapmış olduğunuz projeleri paylaşmak isterseniz tabii ki sizin adınızla yer verebiliriz. Dediğiniz gibi, bilgi paylaştıkça güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.