Soru Bahane Programı

Alıştık artık ekranlara bırakmak zor geliyor tabi. Bu seferde çok ama çok anlamlı bir projeye katıldım. Bu projeye katılmamıza vesile olan Özge Hanım’a öncelikle çok teşekkürler. Akabinde tüm MORA yapım ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Yarışmanın sunucusu değerli usta tiyatro ve sinema oyuncusu Ulvi hocamıza da (Ulvi ALACAKAPTAN) sonsuz teşekkürler.

Yarışma çok anlamlı bir yarışma, fikir çok ama çok güzel.

Kur’an-ı Kerim’de Bakara Suresi 148. ayet;

“Herkesin yöneldiği bir yön vardır. Hayırlı işlerde birbirinizle yarışın. Nerede olursanız olun Allah sizi bir araya toplar, Allah şüphesiz her şeye Kadir’dir.”

 

ve Maide Suresi 48. ayet;

?Hayırda yarışınız.?

“Hayırda yarışınız.”

Yarışmada yarıştığınızda ödülü yarışmayı kazanan almıyor, yarışmayı kazananın ve cidden ihtiyacı olan bir yakınının alması sağlanıyor. Bu değerli projeyi ülkemize getirdikleri için öncelikle MORA yapıma ve akabinde TRT Diyanet TV’ye teşekkürler.

 

Yarışma da birlikte yarıştığım Kaan Bey’e de çok teşekkürler. Bizler için çok güzel bir anı oldu, güzel bir hatıra oldu, çok güzel bir olaya da vesile oldu.  Yarışmanın direkt linki aşağıda yer alıyor. Katıldığım bölümü de aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Soru Bahane Resmi WEB Sayfası

 

2 Yorumlar

  1. hayırlı akşamlar ismail kardeşim.Bir sorum olacak.Öncelikle kısaca ön açıklama yapayım.Ben web tasarım üzerine kendimi geliştirmeye çalışıyorum.bir seneden fazla oldu internet üzerinden dersler takip ediyorum.baya bi mesafe katettim.html css konusunda orta derecenin üstünde iyi bir aşamadayım.photoshop ta tasarım yapıp kodlayabiliyorum.çalışmalarım var yollayabilirim incelemeniz için.Birinci sorum bu aşamada tavsiyeleriniz nedir. bir ikinci sorum da bir web tasarımcının ihtiyacı olan klasör arşivinde neler olmalı.ve nasıl tedarik ederim.Ben kendimce birşeyler oluşturdum ama siz sizinkinin bir resmini çekip yollar ve üzerinden anlatırsanız sevinirim.Allaha emanet olun.selametle inşallah…

  2. Maşallah yarışmalarda hediye almadan gitmiyorsunuz 🙂 Anlamlı bir yarışmaymış izlememiştim daha önce beğendim. core mvc derken yarışmayı da izledim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.