Toplantıyı hızlandırmanın yolları / toplantıda müşteriyi sıkmamanın yolları

Hepimiz iş hayatında bir çok toplantıya katılır, bir çok toplantıda bulunur hatta bu toplantılarda toplantıyı yöneten kişi dahi oluruz. Toplantı denilince içimizde oluşan ön yargı nedeni ile bu toplantıların çoğu da sıkıcı hale gelir. Hem toplantıyı dinleyeceksiniz hem de not alacaksınız ve son derece tek düze olan, interaktif olmayan bi toplantıda yer alacaksınız, dayanabilmek tabii ki pek mümkün değil.

Günümüz teknolojisini ele aldığımızda aslında yapılan toplantıları hızlandırabilmenin, toplantıların daha verimli geçebilmesini sağlayabilmenin ve toplantı katılımcılarının veya toplantıya dahil olan müşterilerin sıkılmamasını sağlayabilmenin ve toplantıda dikkat dağınıklığını önleyebilmenin bir yolu var. Bu yolun başında da akıllı tahtalar geliyor. Genr8 Digital üzerinden, toplantı odasına koyulacak akıllı tahta ile daha kolay toplantı yapabilme ve aynı zamanda toplantı içinde alınan notları ve çizimlerini mail yolu ile gönderebilmeniz mümkün.

Siz toplantı odanız da yer alan bu akıllı tahtalar sayesinde dah interaktif bir toplantı düzenleyebiliyor, katılımcılarınızın dikkat dağınıklığını önleyebiliyor ve onların da interaktif bir şekilde toplantıya katılımlarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca toplantıda alınan her türlü notu kaydedip, daha sonra ilgili kişilere mail ortamında bile gönderebiliyorsunuz.

Sadece bu değil aynı zamanda akıllı tahta ile imaj yakalama ve video kaydetme özelliği ile katılımcılarınızla sunum esnasında veya sonrasında yapılan işlemleri dilediğiniz anda paylaşabiliyorsunuz. Büyüteç veya sadece belli bir alanı ön plana çıkartma özelliği ile akıllı tahtanızın kontrölü tamamen sizde oluyor. Dolayısıyla dokümanlar üzerinde veya açılmasını istediğiniz herhangi bir dosya üzerinde çizim yapabiliyorsunuz. Sunumu yapan kişi ve katılımcılar da sürekli iletişim halinde. Karşılıklı bilgi paylaşımı yapabiliyorsunuz. Böylelikle toplantılarınız sıkıcı bir hal olmaktan çıkıp daha etkili bir hale gelebiliyor. Karşılıklı olarak dosya paylaşabiliyor ve ve bu sayede tüm katılımcılar ile iletişiminizi koruyabiliyorsunuz. Böylelike tüm katılımcılarınızın toplantıya en etkin bir şekilde katılımını sağlayabiliyorsunuz.

 

Ayrıca akıllı tahtalar uzun ömre de sahip. Projektörler ortalama 2 yılda bir lamba değişimine, filtre değişimine ihtiyaç duyarlar. Dolayısı ile maliyet açısından ele alındığında, bakım maliyeti ile birlikte bu sistemler artık daha pahalıya gelmektedir. Ancak akıllı bir tahtanın 100.000 saate kadar herhangi bir bakım ihtiyacı duymayacaktır.

Sizde toplantı odalarınızda bir akıllı tahtanın yer almasını isteyerek daha kolay toplantı yapabilmek, aynı zamanda toplantı notlarını interaktif bir şekilde katılımcılarınızla paylaşabilmek istiyor iseniz aşağıdaki linki mutlaka ziyaret edin.

http://genr8digital.com/endustriyel-monitorler/akilli-tahta/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.