Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu Emlak Portalı Emlak Sergisi

Emlak sektöründe internet teknolojisinin sınırlarını zorlayarak insan hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atan emlaksergisi.com gayrimenkul almayı veya gayrimenkul satmayı ve kiralamayı çok keyifli kılıyor. Emlaksergisi.com üzerinden hem bireysel kullanıcılar hem de profesyonel olarak bu işi yapan kurumlar ve emlakçılar faydalanabiliyor. Günümüzde özellikle en değerli şeyin zaman olduğunu düşünürsek emlaksergisi.com gayrimenkul sektörünün 3 ana faktörünü; satıcıları, emlakçıları ve müşterileri online platformda buluşturuyor.

Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu sanal tur ile gayrimenkullerin detaylı bir şekilde incelenmesine olanak sağlayan emlaksergisi.com müşterilere o an oradalarmış gibi ilgili emlağın mutfağını, salonunu, odalarını, banyoyu, terasını, sokağını, evin bulunduğu alanı da gezmeye olanak sağlıyor. Emlakçılar, sanal tur çekimi yaptırılmış gayrimenkullerini, müşterilerine; ofis ortamında bilgisayar monitörü veya farklı bir ekran ortamında sanki oradalarmış gibi gezdirebilecekleri için gerek kendileri gerekse müşteri için ilgisiz emlak gezilmesi sonucu oluşan para ve zaman kaybının önüne geçebiliyor. Aynı zamanda emlaksergisi.com’da sanal tur yöntemiyle emlağı sergilenen ve haritada konumu işlenmiş mülk sahipleri alakasız müşteriler tarafından rahatsız edilmiyorlar. Onların kapısını çalan müşteriler %90 oranında gayrimenkulü gezmiş görmüş ve beğenmiş kişiler oluyor. Böylelikle emlaksergisi.com’da emlak arayan müşteriler yorulmadan bilgisayar başında daha fazla gayrimenkulü tam anlamıyla gezme imkanı kazanıyor. Daha fazla alternatif içinden yapılan seçim ile birlikte de müşterinin tüm aile bireyleri  tarafından yapılan seçim doğru bir seçim oluyor.

Ayrıca yine Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen harita üzerinde emlak arama özelliği ile aradığınız emlağı nerede aradığınızdan da öte nerenin neresinde arama yapmayı istiyorsanız buna da imkan sağlıyor. Böylelikle örneğin, örneğin bir kamu görevlisinin; tayininin çıktığı başka bir şehirdeki kamu kurumunun konumunu harita üzerinde bulup çevresindeki satılık veya kiralık tüm gayrimenkullerin iş yerine olan uzaklığına, etrafında nelerin olduğuna varana kadar görmesine imkan tanıyor.

Emlaksergisi.com üzerinden il bazında satılık veya kiralık olmak üzere daire, işyeri, arsa, turistik tesis, müstakil ev gibi çok konut tipini bulabliyorsunuz. Örneğin İstanbul ili içinde kiralık daire mi bakıyorsunuz? Bir çok kiralık ilan içeriğinin yer aldığı emlaksergisi.com üzerinde İstanbul ili sınırları içinde verilen tüm kiralık ilanlar için tıklayınız.

Emlaksergisi.com üzerinde sadece gayrimenkul alanında ilanları görürsünüz daha farklı alanda ilanlar olmaması sizi karmaşık bir yapıdan kurtarır ve direkt olarak hedefe ve kullanıcı kitlesine ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda emlaksergisi.com mobil cihazlarımızdan da rahatlıkla erişilebilecek ve düzenli bir şekilde görüntülenebilecek bir alt yapıya da sahiptir. Sizde gayrimenkul alanında kiralama veya satma işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız emlaksergisi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.