Wessi Erkek Giyiminde Bayilik Fırsatı

Wessi Erkek Giyiminde Bayilik Fırsatı

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de erkek tekstil modası yükseliş trendinde. Kendilerine çok daha iyi bakan, giyimine kuşamına itina gösteren Türk erkeklerinin stillerine uygun bir markayı benimsediklerinde, marka bağlılıkları kadınlara oranla daha yüksek. Eğer konsept mağazacılık yapmak niyetinde iseniz, altyapısı sağlam marka Wessi erkek giyim bayilik fırsatlarını değerlendirmenizde yarar görüyoruz.

 

Türkiye’nin Gururu Wessi Erkek Giyim!

 

İstanbul Osmanbey merkezli Wessi 2008 yılında ulusal öz sermaye ile  kurulmuş marka değerini yükselterek büyüyen bir marka. Her ekonomik şartta kalitesinden taviz vermeyerek çizgisini sürdüren Wessi, erkek hazır giyim sektöründeki ulusal ve uluslar arası pazarlarda iddialı ve özgün moda akımlarını oluşturan bir firma haline geldi. Tasarım, üretim ve dikim aşamaları tamamen yerli olan firma kaliteli Türk tekstilini dünyaya tanıtarak gurur kaynağımız olmaya devam ediyor.

 

wessi_bayi

Karlı Bir Yatırım; Wessi Erkek Giyim Bayiliği!

 

Türkiye’nin 81 ayrı ilinde 450 merkezde bulunan Wessi yayılımcı politikası ile sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Bu amaçla çeşitli bölgelerdeki yapılandırma süreçlerinde erkek giyim bayilik çalışmaları yaparak, marka bilinirliğini arttırmak niyeti ile girişimcilere bir fırsat kapısı açıyor. Estetik ve modernizeye önem veren anlayışı ile aylık 150 bin adet kapasiteye sahip koleksiyon üretimi yapan Wessi kült bir marka olma yolunda ilerliyor.

 

Wessi markası  potansiyel müşterilerin rahat ve keyifli alışveriş yapabileceği konsept mekânların oluşturulmasına yönelik faaliyetlerde katkıda bulunmayı esirgemiyor. Karlı bir yatırım olarak kaçırılmaması gereken Wessi Erkek Giyim için bayilik başvurusu yapmak isteyen müteşebbis yada yatırımcılar http://www.wessi.com linkinden ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirler. Dünya markası olma yolunda ilerleyen, Wessi’nin bir parçası olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.