Yellowpages ve web sitem hizmeti

Eskiden birçoğumuzun evinde bulunan altın rehberleri az çok hatırlıyoruzdur. O kalın rehberlerde bulunduğumuz il içindeki firmaların adresleri, telefon bilgileri ve yaptıkları işle alakalı aynı zamanda kısa bilgiler mevcuttu. Artık günümüzde bu altın rehber olayı tabi kalmadı. Bu ihtiyacı karşılayan artık günümüzde yellow pages var. Yellow Pages işletmelere yerel arama, dijital harita sunan, firmalar için kendilerine özel mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler hazırlayan, bayilere ilişkin olarak web siteleri hazırlayan, online olarak yayıncılık yapan ve reklam hizmetleri sunan, manuel olarak coğrafi koordinat belirleme gerçekleştiren (manuel geocoding) Türkiye’nin en büyük online firma rehberidir. Yellow Pages veri tabanı üzerinden 630’dan fazla farklı kategoride 850 binden fazla firmaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yellow Pages firma rehberi tüm büyük arama motorlarında indekslenmesi nedeni ile bir çok firma içinde ulaşılabilirlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

Yellow Pages bünyesinde çalışan uzmanlar sürekli olarak Yellow Pages firma rehberini geliştirerek en güncel ve en doğru şekilde coğrafi kodlamaları yaparak firma bilgilerini sürekli güncel tutarlar. Bu süreçte uzmanların her bir firma ile tek tek görüşerek tüm bilgilerin güncel tutulması sağlanır.

Yellow Pages’ın içerik lisanslama, veri uyumlama, işyeri verisi yayını ve coğrafi konum belirleme gibi konularda Apple, Bing, Google, Yelp gibi sözleşmeli iş ortakları bulunmaktadır. Dolayısı ile tüm firmaların işyeri ve lokasyon verileri en doğru bir şekilde Apple Haritalar, Bing Haritalar, Google Haritalar, Facebook, Foursquare, Yandex Haritalar ve Yelp gibi platformlarda yayınlanır ve yönetilir.

yellow-pages-uae

Günümüzde internetin ne kadar önemli olduğunu da hepimiz biliyoruz. Artık her bir firmanın kendine özgü web sitesi olması ve bunun sürekli olarak güncel olarak tutulması da büyük önem arz ediyor. Yellow Pages web sitem hizmeti ile birlikte firmanızın pazarlama çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen profesyonel ve şık tasarlanmış bir web sitesi ile birlikte internette bulunabilir ve müşterilerinize güven verebilirsiniz. Sadece WEB sitesi hazırlanması da yeterli değil tabi. Artık WEB sitelerinin mobil uyumlu olması gerekiyor. Artık kullanıcılar tablet ve telefonların WEB sitelerini ziyaret ediyorlar. Farklı boydaki tablet ve telefonlardan WEB sitenizin uyumlu şekilde görülebilmesi de çok önemli. Aynı zamanda mobil uyumlu siteler Google açısından da önem arz ediyor. Arama sonuçlarında mobil uyumlu siteler Google tarafından ödüllendiriliyor ve listelerde önlerde çıkabiliyor. Mobil uyumlu olmayan siteler ise arama sonuçlarında daha da gerilere düşebiliyor.

Yellow Pages web sitem hizmeti ile birlikte firmanıza yönelik, günümüz şartlarını karşılayan firma sitenizin geliştirilmesi hususunda destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.