Yeni Cep Telefonunuz Sony’den

Yeni Cep Telefonunuz Sony’den

 

“Gençlerin elinden cep telefonu düşmüyor, ne olacak bu işin sonu?” diye ifadeler kullanmak artık gerçekten zamanımıza uygun değil. Teknoloji çağımızın gerçeği, üstelik bu ürünlerin hayatımızı çok kolaylaştırdığı da biliniyor. İletişim teknolojisi içinde apayrı bir öneme sahip cep telefonları bugün dünyadaki bütün insanları anında birbirine bağlayan küçük köprüler gibi.

 

Bir tuşa basıyorsunuz ve mesafeler yok oluyor. Bu muhteşem sistemin yıllardır en bilinen ve en güvenilir markalarından olan Sony şimdi sizlere son ürünlerinden biri olan Sony Experia Z5 Compact cep telefonunu sunuyor. Dünyanın her yeri ile iletişim sağlayan cep telefonunuz sadece 138 gram ağırlığında ve beyaz, sarı, mecran, siyah gibi klasik renklerde üretildi. Bu herkes telefonunuzun zarafetine bakacak demek.

sony_xperia_Z5

Ayrıca selfie çubuğu sizlere hediye ediliyor. Bu da çok uygun çünkü yeni telefonunuz kusursuz bir kamera sistemine ve fotoğraf çekme kalitesine sahip, doyasıya çekim yapabileceksiniz. Her koşulda parlayan Sony Bravia TV özelliklerine sahip cep telefonunuz en hızlı otomatik netleme ayarı ve Android 5.1 (lollipop) işletim sistemi ile geliyor.

 

Suya Atmayın Yeter

 

2 GB RAM ve 32 GB flash bellek hafızalı Sony Experia Z5 Compact, 4.6 inç HD ekranı, 2 gün kesintisiz şarjı ile her koşulda çalışmaya devam ediyor. Bu zarif ve incecik tasarımlı telefona şimdi tek çekimde 1719 TL. lik fiyatıyla ve isterseniz kredi kartına 9 taksit kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.

 

Aynı gün ücretsiz kargoya teslim edilecek olan siparişiniz en kısa zamanda, orijinal garanti ve fatura belgeleriyle beraber özel kutusunda size yollanıyor. Çok daha ayrıntılı bilgiyi http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-Z5-Compact-Cep-Telefonu adresinden öğrenebilirsiniz. Yeni cep telefonunuzun bir özelliği de suya dayanıklı olması. Yani ani su dökülmelerinde ve ani sağanaklarda telaş etmeyin, bu kadarına dayanıyor Sony Experia Z5 Compact. Siz denize düşürmeyin yeter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.